Відгук

   Дитячий дівочий хор «Вогник» – один з кращих хорових колективів України. Чистий, прозорий звук, гармонійне поєднання голосів (висока ансамблевість), поетичність виконання, фантазійність, вишукана театралізація притаманні цьому колетиву. Його блискучі виступи на фестивалях, призові місця на багатьох конкурсах, як в Україні, так і за кордоном, принесли колетиву заслужену славу. 

   Душею хору є його незмінний керівник і перший дириґент, талановитий хормейстр Світлана Григорівна Степаненко, яка все своє життя присвятила благородній справі – розвитку дитячої хорової музики України. 
   Хор «Вогник» є великим пропагандистом кращих здобутків світової хорової дитячої й молодіжної музики та, особливо, нових творів українських композиторів. Він озвучив багато цікавих прем’єр К. Мясковського, В. Шаповаленка, Я. Щуровського, Б. Фільц, Л. Дичко та інших. 
До свого ювілею «Вогник» підходить на високому професійному рівні, на підйомі, маючи великі здобутки. Пишаємось, що на Україні є такі чудові колективи, що прославляють хорову культуру нашої молодої української держави.


Народна артистка України,
лауреат Національної премії 
України ім. Т. Г. Шевченка, 
член-кореспондент Академії 
мистецтв Уркаїни, професор, 
композитор Леся Дичко


Богдана Фільц. Журнал "Музика"

GDE Ошибка: Запрашиваемая ссылка недействительна

http://www.vognyk.org.ua/wp-content/uploads/2013/01/PPP.pdf