Викладачі

Наші педагоги

Керує народним художнім колективом дівочим хором «Вогник» з початку його заснування заслужений працівник культури України, кавалер ордена Святої Варвари СВІТЛАНА  ГРИГОРІВНА  СТЕПАНЕНКО

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

СВІТЛАНА СТЕПАНЕНКО

художній керівник та дириґент хору "Вогник", засновник колективу. Закінчила Київське державне музичне училище імені Р. Глієра, Донецьку державну консерваторію. Світлана Григорівна має звання заслуженого працівника культури України, кавалера Ордена Святої Варвари.Вимогливий, досвідчений педагог, що може навчити секретам хорового співу та допомогти досягти високих результатів у своїй справі. Під її керівництвом за довгі роки роботи хор «Вогник» виробив власну манеру звучання, що вирізняє його поміж інших хорових колективів. Світлана Степаненко стала ініціатором проведення Міжнародного фестивалю дитячої та юнацької хорової творчості «Співає Київ весняний».

 

 

 

 

 

НАТАЛІЯ КУЛЄШОВА

керівник та дириґент молодшого хору, викладач сольфеджіо. Закінчила Житомирське музичне училище імені В. Косенка. У колективі працює з 1999 року. Вільно спілкується з дітьми молодшого шкільного віку, педагог з великим досвідом роботи; створила гарний репертуар для дівчаток, готує їх до подальшої кар’єри в концертному складі хору.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Концертмейстери хору, талановиті музиканти-виконавці, які забезпечують професійний музичний супровід хору, беруть активну участь у житті колективу:

 

Довгань Ольга​ОЛЬГА ДОВГАНЬ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

концертмейстер концертного та кандидатського складу хору «Вогник». Закінчила Криворізьке обласне музичне училище та Національну музичну академію України імені П. І. Чайковського (фортепіанний факультет). Зараз навчається в аспірантурі Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв (кафедра культурології). У колективі працює з 2008 року.

 

 

 

ЛЮДМИЛА ЛИПОВКА

 

imgonline-com-ua-Compressed-wkcePD8a4tQ

 

концертмейстер молодшого хору. Закінчила Хмельницьке обласне музичне училище, музично-педагогічний факультет Вінницького державного педагогічного інституту. У колективі працює з 1997 року.

 

 

БУСЛІНСЬКА ЄЛИЗАВЕТА